„Szlakiem Legendy Morskiej Gdyni”,

Questing „Szlakiem Legendy Morskiej Gdyni”, 15 sierpnia (piątek), godz. 9:30 – 13:30, Muzeum Miasta Gdyni, ul. Zawiszy Czarnego 1. Wyrusz po przygodę szlakiem Legendy Morskiej! Rozszyfruj zakodowane wskazówki, odnajdź artefakty i dotrzyj do skrzyni ze skarbem!

Zostań detektywem i weź udział w questingu, odkrywając na nowo zapomniane miejsca, legendy i fakty. Poznaj Gdynię od zupełnie innej strony! 


A czym jest questing? To coraz bardziej populara forma gry miejskiej, której celem jest przede wszystkim edukacja, poszerzenie wiedzy i świadomości w zakresie lokalnego dziedzictwa kulturowego, historycznego czy przyrodniczego. Questing zawsze jest silnie związany z tożsamością danego regionu, a znaczny nacisk w czasie zabawy kładzie się na zespołowość. Charakterystycznym elementem wyróżniającym go od gier miejskich jest forma przekazu scenariusza zabawy, którą jest mniej lub bardziej wyszukana rymowanka.
Wszystkich chętnych do zabawy zapraszamy w piątek 15 sierpnia o godzinie 9:30 przed Muzeum Miasta Gdyni, ul. Zawiszy Czarnego 1. Planowany czas zakończenia 13:30 – 14:00. Na zwycięzców czekają wartościowe nagrody (I nagroda 400 zł)

<media 655>Questing Szlakiem Legendy Morskiej Gdyni – REGULAMIN</media>


A+  A-